Dodaj do ulubionychKontaktStrona główna

        
 

Firma P.P.U.H. TECHNOSAN sp. z o.o. rozpoczęła działalność 15 czerwca 1996r. jako hurtownia materiałów sanitarnych.
W roku 1999 firma zakupiła całość upadłego przedsiębiorstwa "WODROL" i rozszerzyła działalność handlową o usługi w zakresie kompleksowej realizacji robót budowlano montażowych w szczególności budowli inżynierskich lądowych takich jak sieci wodociągowe, kanalizacyjne oraz o wykonawstwo robót drogowych i melioracyjnych.
Trafne inwestycje, olbrzymie zaplecze sprzętowe oraz bardzo dobra jakość i dostępność towarów sprawiły, iż jesteśmy obecnie jedną z największych firm handlowych i wykonawczych na terenie północno-wschodniej Polski.


Nasi Dostawcy - renomowane firmy polskie i zagraniczne - zaufali ludziom z wieloletnim doświadczeniem, specjalistom, którzy w trosce o wspólny interes wskażą Klientowi najlepsze rozwiązanie jego problemu.
W naszej ofercie znajdują się produkty firm krajowych i zagranicznych.

Odbiorcami oferowanych przez nas wyrobów są przedsiębiorstwa budowlane, firmy hydrauliczne i wykończeniowe, sklepy jak i indywidualni klienci.

Nasze zaplecze materiałowe i sprzętowe pozwala nam na wykonywanie specjalistycznych robót ziemnych, a fachowe kierownictwo na rzetelne i precyzyjne wykonanie inwestycji nam powierzonych.

Dzięki działowi logistyki, nasz transport jest efektywniejszy, a wymiary naszych samochodów są dostosowane do przewożenia wszystkich oferowanych produktów.

W dalszym ciągu staramy się podwyższać kwalifikacje naszej kadry, a co za tym idzie rzetelną i profesjonalną obsługę klienta. Uczestnictwo w targach zwiększa nasze doświadczenie pomaga w zdobywaniu nowych kontaktów oraz pozwala poznać nowe rozwiązania.

Wyspecjalizowany dział ofert i obsługi inwestycji służy swoją wiedzą techniczną, znajomością rynku i nowych technologii co procentuje atrakcyjnymi wycenami specyfikacji przetargowych i szybkością realizacji zleceń.
W imieniu całej załogi, gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny, dobrą jakość materiałów, a w przypadku robót budowlanych solidne, terminowe wykonanie zgodne ze sztuką budowlaną.


Na dzień dzisiejszy firma posiada trzy oddziały, bazę sprzętową oraz własną flotę transportową. Jesteśmy otwarci na każdą współprace wszystkich chętnych zapraszamy do naszych oddziałów.

od studzienki... do łazienki - to nie jest tylko hasło - to nasza motywacjaprojekt i realizacja: agencja reklamowa 4E  
home          oferta          o firmie          usługi